Başarı Hikayeleri

E-KART SİSTEMLERİ


Giesecke & Devrient ile Eczacıbaşı Holding'in ortak bir vizyon ile kurduğu Ekart Elektronik Kart Sistemleri AŞ., günümüz iş yaşam şekli olarak belirtilen E-ticaret ve E-işin yüksek güvenlik, yetki belirleme ve tanımlama, ucuz veri saklama ve yönetimi alanlarında uzmanı Türkiye'nin ilk ve tek yüksek teknoloji kart geliştirme ve üretim merkezi haline gelmiştir.
Devamı için tıklayınız.

SÖNMEZ HOLDİNG


Bugün turizm, enerji, çimento, teknoloji, inşaat, perakende ve AVM işletmeciliği başta olmak üzere birçok alanda faaliyetini sürdüren SÖNMEZ HOLDİNG’ in teknoloji ve perakende alanında faaliyet gösteren SÖNMEZ AGB ve TEKNOLOJIX şirketlerinin sipariş yönetimi, ürün yönetimi ve lojistik yönetiminde tecrübeli mühendislerimizin hazırlamış olduğu DYY Programımız kullanılmaktadır. Sistem 12000m2’lik kapalı alanı olan lojistik merkezini yönetmektedir. Bu sayede SÖNMEZ AGB işleyen hiyerarşiyi programımızı kullanarak sipariş, finansman, ürün kabulü ve sevkiyat gibi birçok alanda doğruluğu sağlayarak müşteri memnuniyetini ve satışlarını arttırmıştır.


BURSA BETON


Bursa ile çevre il ve ilçelerde hazır beton üretimi yapan ve bir BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. kuruluşu olan BURSA BETON SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’ nin iki ayrı tesislerinde kullanılmak üzere hazırlamış olduğumuz STS (ŞANTİYE TAKİP SİSTEMİ) Programımız kullanılmaktadır. Daha öncesinde bütün kayıtlar manuel olarak tutulmaktaydı. Bu da zaman ve iş gücü kaybına sebep olmaktaydı. Bu soruna çözüm olarak iki farklı yazılım geliştirildi.(Kayıt ve Yönetim) Ardından Karacabey ve Gümüştepe şubelerinde testleri yapıldı ve kurulumları tamamlandı. Yapılan bu testin sonucunda BURSA BETON Tedarikçi firmaların ve araç şoförlerinin kartlı sisteme geçişte herhangi bir zorluk yaşamadıkları görüldü. Şantiyedeki personelin sistemi anlaması ve kullanabilmesi kısa zamanda gerçekleştirildi. AS400 ile yapılan manuel veri girişine göre daha hızlı ve pratik olduğu gözlemlendi. Sistemden alınan raporlar sayesinde sistemin doğruluğu test edildi. Ayrıca personele kart tanımlandı bu sistem sayesinde ürün giriş çıkışının takibi yapılarak ürün giriş çıkışı kontrolü, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. BURSA BETON yapılan bu çalışmaların sonucunda hızlı ve doğru veri girişi ile satışlarını yüksek seviyelere çıkartabilmeyi başarmıştır.


Haberler

BETA STORES ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ.

Beta Stores Alışveriş Merkezleri zinciri Kırgızistan şubesinin depo ve sevkiyat yönetimlerine çözüm sunuyoruz.
Devamı İçin Tıkla.

PTT

RFID Teknolojisi kullanılarak hazırlanan DİAGNOSTİK Analiz Projesi Tamamlandı. Ardından Ptt nin 19 adet Posta İşleme Merkezlerine kuruldu ve Ptt çalışanları tarafından kullanıma başlandı.
Devamı İçin Tıkla.

CeBIT Eurasia Bilişim Fuarındaydık.

(6-9 Ekim 2011) Tarihleri arasında CeBIT eurasia Bilişim fuarındaydık.
Devamı İçin Tıkla.

YAPTIĞIMIZ B2B VE B2C SİTELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ.

1. Mikro Programı ile Tam Entegrasyon.
2. Stok miktarlarının anında site üzerinde anlık güncellenmesi.
3. Cari bakiyelerin site üzerinde anlık güncellenmesi.
Devamı İçin Tıkla.

ECZACIBAŞI E-KART ELEKTRONİK KART SİSTEMLERİ

E-Kart İnternet sitelerine yaptığımız bir modül sayesinde müşterilerine internet üzerinden raporlar sunmaya başladı. Artık müşterileri kendileriyle ilgili ürünler hakkında bilgileri en hızlı şekilde ulaşabiliyorlar…


ADİSYON

Adisyon programımızın yeni versiyonu yazılım sürecinde… Yeni ek özellikleri ve geniş raporlama araçları ile donatılacak olan artık BMTYFOOD adıyla sizlere sunulacak.


YENİ NESİL POSOFİS

Bir çok firmada halen kullanımda olan Market Yönetim Sistemi programımızın en son gelişmiş teknolojik yapıya sahip versiyonu pek yakında aramızda olacak. Yazılım süreci devam eden Yeni Nesil Posofis programı ile artık marketinizi en hızlı şekilde yönetebileceksiniz. Gelişmiş raporlamalarla artık her şey kontrol altında.
Devamı İçin Tıkla.

BURSA BETON

Bursa Beton Karacabey tesislerinde Kantar Otomasyonu sistemimizin kurulumu yapıldı. Bursa Beton kurulumu tamamlanan sistemimizi başarılı bir şekilde kullanılmaktadırlar.