Hakkımızda

Şirketimiz 1996 yılında kurumsal müşterilere bilişim teknolojileri konusunda satış ve satış sonrası destek hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla kuruluşundan günümüze kadar müşterilerini anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen göstermiştir. Şirket politikası olarak amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan şirketimiz birçok müşterisi ile çok uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır. Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye` de adımızda söz ettirmeyi başardık Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin gelecek için ana hedef olarak yazılım ve barkod Teknolojileri konusunda gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve kendi alanında lider şirket haline gelmektir. Özellikle Türkiye`nin özgün olarak tasarlanıp üretilen yazılımlar sayasinde sanayicimizin üretimini ve yeni ürünlerini geliştirilmesi konusundaki yardımcı olmakta öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya ilk kurulduğu günkü heyecanıyla devam etmektir.