Adisyon Takip Programı

Siparişlerin alınmasından, fatura aşamasına kadar pek çok işlemin yapılmasına olanak verir. Adisyon Yönetim Sistemi ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz.

Restaurant ve yiyecek servis sektörüne yönelik, her ölçekteki işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Raporlama özelliği ile işletmenizin satış ve hasilat durumunu takip etmenize imkân vererek iş süreçlerinin takibinde kolaylık sağlar. İşletmenizin potansiyelini artırır ve tüm işletme için tam bir otomasyon sunar.

Adisyon Takip programı üç modülden oluşmaktadır. Bunlar:

 1) Adisyon Yönetim Programı : Bu modül sistemin çalışabilmesi için gerekli tanımların (menü, masa, konum vb…) yapıldığı ve Raporlamaların yapıldığı Modüldür.


1,2) Yazıcı Tanımlar: Sistemde kullanılacak olan Yazıcıların Kaydının yapıldığı ekrandır. Sistemde birden fazla yazıcı kullanılabilir .(ör: mutfak yazıcısı, içecek yazıcısı, adisyon yazıcısı , …)

1,3) Döviz Tanımları: İşletmede kullanılan Dövizlerin Tanımlarının yapıldığı ekrandır.

1,4) Ödeme Tanımları: İşletmede geçerli olan ödeme tiplerinin yapıldığı ekrandır (ör: kredi kartı,yemek çeki, vb….).

1,5) Konum Tanımları: İşletmedeki Konumların Tanımının yapıldığı ekrandır (ör: Salon A,Teras,Bahçe, vb….).

1,6) Alt Konum Tanımları: İşletmedeki Konumlara Bağlı Alt Konumların tanımlarının yapıldığı ekrandır (ör: Bahçe Ana Konumuna bağlı Havuz Alt Konumu, vb….).

1,7) Masa Tanımları: İşletmedeki Masaların Konum ve Alt Konum bağlantılarıyla kaydının yapıldığı ekrandır.

Sayfa:  1 - 2